Teta Tek Cidarlı Baca
   
Teta Çift Cidarlı Baca
   
Serbest Duran Baca
   

Çöp ve Çamaşır Şuttu

   

Baca Susturucuları

   

» Teta Modüler Paslanmaz Çelik Baca

Teta Isıtma Havalandırma Ltd. Şti. 1994 yılında Ankara'da, tesisat sektörüne hizmet amacıyla kurulmuştur. Sektördeki eksikliği hissederek çalışmalarını baca konusunda yoğunlaştırmıştır.

1990'larda doğalgazın Türkiyede geniş çaplı kullanımaya başlanmasıyla, ısıtma sistemlerindeki "baca" nın önemi, özellikle yoğuşma problemlerinden dolayı daha da anlaşılır olmuştur.

Şirketimiz tek ve çift cidarlı endüstriyel ve ısıtma kazan bacaları, endüstriyel ve konut havalandırma bacaları, çöp ve çamaşır atma kanalları, serbest durabilen metal bacaların tasarımı, üretimi ve montajı alanlarında faaliyet göstermektedir.

"Kaliteli mal, kaliteli hizmet" ilkesini amaç edinen firmamız 1999 yılında TSE 11383 kalite belgesini, 2009 yılında TSE EN 1856 kalite belgesini ve CE uygunluk belgesini almıştır.

TETA Isıtma Havalandırma Ltd. Şti. baca imalatı ve tasasrımının insan yaşamı, enerji verimliliği ve çevre sağlığı bakımından öneminin bilinciyle her uygunlamaya en yararlı çözümler sağlamak için araştırma ve yeni ürün tasarlama çalışmalarına titizlikle devam etmektedir.

  Copyright 2012 Teta Isıtma Havalandırma.. Tüm hakları saklıdır.